Chciesz dowiedzieć się więcej?

Zapisz się po więcej informacji.

Jako au pair w Bostonie będziesz mieszkać na Wschodnim Wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. W Cultural Care kochamy Boston, ponieważ to nasz dom w USA! Boston jest idealną mieszanką starego i nowego. Możesz odwiedzić tu historyczne miejsca, poczuć atmosferę różnych społeczności imigrantów, a także przeżyć niesamowite wydarzenia sportowe!

Przeczytaj poniżej, co mówią nasze au pair!
Sophie Ruzek, au pair z Austrii

"Boston to najładniejsze miasto, które do tej pory widziałam w Stanach Zjednoczonych. Jest to stare miasto z dużą ilością historii i zawsze można odkryć tu coś nowego."


Fiorella Geide, au pair z Niemiec

"To, co naprawdę doceniam w pięknym Bostonie, to to, że można tu prowadzić wegański styl życia ze względu na dobre restauracje, które oferują mnóstwo pysznych alternatyw dla mięsa i nabiału. Uwielbiam też to, że można uczestniczyć w wielu wydarzeniach sportowych, takich jak Fenway Park Sprint i pięciokilometrowy Color Run. Istnieje wiele możliwości, żeby w wolnym czasie pracować nad swoją kondycją, więc nigdy się nie znudzisz!"


Dlaczego powinnam zostać au pair?

Jeśli kochasz dzieci i chciałabyś zaznać życia w innym kraju, program au pair może być spełnieniem Twoich marzeń. Jako au pair masz następujące możliwości: