Zostań au pair w Colorado

Bycie au pair to niepowtarzalna okazja, żebyś zwiedziła Stany Zjednoczone i zdobyła niezależność.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Daj nam znać, a udzielimy szczegółowych informacji!

Płeć*
Województwo*
Czy masz prawo jazdy?*

Jako au pair w stanie Kolorado będziesz mieszkać na zachodzie Stanów Zjednoczonych. Nasze au pair, które mieszkają w Kolorado, mówią, że zobaczysz tam najpiękniejsze widoki i spotkasz najmilszych ludzi w całych Stanach. Kolorado słynie również z tego, że ludzie prowadzą tu jeden z najzdrowszych stylów życia w USA, co tłumaczyłoby wspaniałe krajobrazy i fajne kawiarnie ze zdrową żywnością.

Przeczytaj poniżej, co mówią nasze au pair!
Julia, au pair z Hiszpanii

"Jestem zakochana w Kolorado. Na początku chciałam jechać do Kalifornii lub Nowego Jorku. Teraz jednak bardzo się cieszę, że jestem tutaj. Inaczej nie poznałabym magii tego miejsca. Kolorado oznacza dla mnie spędzanie czasu na zewnątrz, zdrową żywność i zdrowych ludzi. Przyjaznych i uprzejmych. Co tydzień się wspinam i jeżdżę na nartach, a także jem jedzenie bezglutenowe i bez nabiału. Moje ciało czuje się bardzo dobrze."


Nele, au pair z Niemiec

"Każda pora roku jest piękna - latem biegasz w krótkich spodenkach, a i tak wciąż ci gorąco, nawet jesień nie jest zimna ani deszczowa. Liście mienią się pięknymi kolorami i wtedy fantastycznie jest urządzić sobie krótką wędrówkę. W zimie Kolorado zamienia się w prawdziwą zimową krainę. Wszystko jest białe, niebo jest niebieskie, a jazda na nartach to najlepsza rzecz, którą możesz zrobić w tych wspaniałych warunkach."


Dlaczego powinnam zostać au pair?

Jeśli kochasz dzieci i chciałabyś zaznać życia w innym kraju, program au pair może być spełnieniem Twoich marzeń. Jako au pair masz następujące możliwości:

Rozwój osobisty

Zdobywasz niezależność i pewność siebie. Dzięki temu doświadczeniu jesteś gotowa na kolejne

Wymiana kulturowa

Mieszkasz z rodziną goszczącą i doświadczasz amerykańskiego stylu życia, zarazem dzieląc się swoją kulturą

Międzynarodowe doświadczenie zawodowe

Zdobywasz międzynarodowe doświadczenie zawodowe, które dodasz do swojego CV, rozwijasz uniwersalne umiejętności i poprawiasz swój angielski.

Podróże

Zwiedzasz Amerykę, poznajesz jej miasta i podziwiasz krajobrazy.

Nauka na amerykańskim uniwersytecie

Uczysz się dowolnego przedmiotu i zdobywasz punkty akademickie.

Wspomnienia na całe życie

Poznajesz ludzi z całego świata i tworzysz niezapomniane wspomnienia.