Zostań au pair w Colorado

Bycie au pair to niepowtarzalna okazja, żebyś zwiedziła Stany Zjednoczone i zdobyła niezależność.
Chciesz dowiedzieć się więcej?

Zapisz się po więcej informacji.

Jako au pair w stanie Kolorado będziesz mieszkać na zachodzie Stanów Zjednoczonych. Nasze au pair, które mieszkają w Kolorado, mówią, że zobaczysz tam najpiękniejsze widoki i spotkasz najmilszych ludzi w całych Stanach. Kolorado słynie również z tego, że ludzie prowadzą tu jeden z najzdrowszych stylów życia w USA, co tłumaczyłoby wspaniałe krajobrazy i fajne kawiarnie ze zdrową żywnością.

Przeczytaj poniżej, co mówią nasze au pair!
Julia, au pair z Hiszpanii

"Jestem zakochana w Kolorado. Na początku chciałam jechać do Kalifornii lub Nowego Jorku. Teraz jednak bardzo się cieszę, że jestem tutaj. Inaczej nie poznałabym magii tego miejsca. Kolorado oznacza dla mnie spędzanie czasu na zewnątrz, zdrową żywność i zdrowych ludzi. Przyjaznych i uprzejmych. Co tydzień się wspinam i jeżdżę na nartach, a także jem jedzenie bezglutenowe i bez nabiału. Moje ciało czuje się bardzo dobrze."


Nele, au pair z Niemiec

"Każda pora roku jest piękna - latem biegasz w krótkich spodenkach, a i tak wciąż ci gorąco, nawet jesień nie jest zimna ani deszczowa. Liście mienią się pięknymi kolorami i wtedy fantastycznie jest urządzić sobie krótką wędrówkę. W zimie Kolorado zamienia się w prawdziwą zimową krainę. Wszystko jest białe, niebo jest niebieskie, a jazda na nartach to najlepsza rzecz, którą możesz zrobić w tych wspaniałych warunkach."


Dlaczego powinnam zostać au pair?

Jeśli kochasz dzieci i chciałabyś zaznać życia w innym kraju, program au pair może być spełnieniem Twoich marzeń. Jako au pair masz następujące możliwości: