Zostań au pair w Florida

Bycie au pair to niepowtarzalna okazja, żebyś zwiedziła Stany Zjednoczone i zdobyła niezależność.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Daj nam znać, a udzielimy szczegółowych informacji!

Płeć*
Województwo*
Czy masz prawo jazdy?*

Jako au pair na Florydzie będziesz mieszkać na południu Stanów Zjednoczonych. Floryda to wymarzone miejsce dla au pair lubiących upały, palmy i oczywiście plażę. Ale Floryda to nie tylko plaże. Znajdziesz tu wiele fajnych miast, różnorodność natury i kilka znanych na całym świecie parków rozrywki. Mieszkańcy Florydy są niezwykle zróżnicowani, dzięki czemu przeżyjesz doświadczenie niespotykane nigdzie indziej w USA.

Przeczytaj poniżej, co mówią nasze au pair!
Patricia, au pair z Hiszpanii

"Na ulicach Florydy spotykasz ogromną różnorodność kulturową z całego świata, dzięki czemu doskonalisz siebie i uczysz się o różnych zwyczajach i tradycjach innych krajów. Ponadto jest tu najbardziej magiczne miejsce na świecie - Disney World w Orlando, gdzie spotkasz bohaterów Disneya i znowu poczujesz się jak dziecko. Floryda to niewątpliwie magiczny, wyjątkowy stan."


Dominik, au pair z Niemiec

„Lubię Florydę, ponieważ w tym słonecznym stanie ludzie są wyluzowani i otwarci na wszystko. Mieszkam w Sarasocie i podoba mi się tu, ponieważ jest tyle rzeczy do zrobienia: spływy kajakowe z aligatorami, pływanie z manatami, snorkeling w jaskini, skoki spadochronowe, zjazdy na linie i inne. Potrzebuję tylko 18 minut, żeby dostać się na najbardziej popularną plażę jaką jest Siesta Key Beach, co jest niesamowite”.


Dlaczego powinnam zostać au pair?

Jeśli kochasz dzieci i chciałabyś zaznać życia w innym kraju, program au pair może być spełnieniem Twoich marzeń. Jako au pair masz następujące możliwości:

Rozwój osobisty

Zdobywasz niezależność i pewność siebie. Dzięki temu doświadczeniu jesteś gotowa na kolejne

Wymiana kulturowa

Mieszkasz z rodziną goszczącą i doświadczasz amerykańskiego stylu życia, zarazem dzieląc się swoją kulturą

Międzynarodowe doświadczenie zawodowe

Zdobywasz międzynarodowe doświadczenie zawodowe, które dodasz do swojego CV, rozwijasz uniwersalne umiejętności i poprawiasz swój angielski.

Podróże

Zwiedzasz Amerykę, poznajesz jej miasta i podziwiasz krajobrazy.

Nauka na amerykańskim uniwersytecie

Uczysz się dowolnego przedmiotu i zdobywasz punkty akademickie.

Wspomnienia na całe życie

Poznajesz ludzi z całego świata i tworzysz niezapomniane wspomnienia.