Chciesz dowiedzieć się więcej?

Zapisz się po więcej informacji.

Jako au pair na Florydzie będziesz mieszkać na południu Stanów Zjednoczonych. Floryda to wymarzone miejsce dla au pair lubiących upały, palmy i oczywiście plażę. Ale Floryda to nie tylko plaże. Znajdziesz tu wiele fajnych miast, różnorodność natury i kilka znanych na całym świecie parków rozrywki. Mieszkańcy Florydy są niezwykle zróżnicowani, dzięki czemu przeżyjesz doświadczenie niespotykane nigdzie indziej w USA.

Przeczytaj poniżej, co mówią nasze au pair!
Patricia, au pair z Hiszpanii

"Na ulicach Florydy spotykasz ogromną różnorodność kulturową z całego świata, dzięki czemu doskonalisz siebie i uczysz się o różnych zwyczajach i tradycjach innych krajów. Ponadto jest tu najbardziej magiczne miejsce na świecie - Disney World w Orlando, gdzie spotkasz bohaterów Disneya i znowu poczujesz się jak dziecko. Floryda to niewątpliwie magiczny, wyjątkowy stan."


Dominik, au pair z Niemiec

„Lubię Florydę, ponieważ w tym słonecznym stanie ludzie są wyluzowani i otwarci na wszystko. Mieszkam w Sarasocie i podoba mi się tu, ponieważ jest tyle rzeczy do zrobienia: spływy kajakowe z aligatorami, pływanie z manatami, snorkeling w jaskini, skoki spadochronowe, zjazdy na linie i inne. Potrzebuję tylko 18 minut, żeby dostać się na najbardziej popularną plażę jaką jest Siesta Key Beach, co jest niesamowite”.


Dlaczego powinnam zostać au pair?

Jeśli kochasz dzieci i chciałabyś zaznać życia w innym kraju, program au pair może być spełnieniem Twoich marzeń. Jako au pair masz następujące możliwości: