Zostań au pair w Florida

Bycie au pair to niepowtarzalna okazja, żebyś zwiedziła Stany Zjednoczone i zdobyła niezależność.
Chciesz dowiedzieć się więcej?

Zapisz się po więcej informacji.

Jako au pair na Florydzie będziesz mieszkać na południu Stanów Zjednoczonych. Floryda to wymarzone miejsce dla au pair lubiących upały, palmy i oczywiście plażę. Ale Floryda to nie tylko plaże. Znajdziesz tu wiele fajnych miast, różnorodność natury i kilka znanych na całym świecie parków rozrywki. Mieszkańcy Florydy są niezwykle zróżnicowani, dzięki czemu przeżyjesz doświadczenie niespotykane nigdzie indziej w USA.

Przeczytaj poniżej, co mówią nasze au pair!
Patricia, au pair z Hiszpanii

"Na ulicach Florydy spotykasz ogromną różnorodność kulturową z całego świata, dzięki czemu doskonalisz siebie i uczysz się o różnych zwyczajach i tradycjach innych krajów. Ponadto jest tu najbardziej magiczne miejsce na świecie - Disney World w Orlando, gdzie spotkasz bohaterów Disneya i znowu poczujesz się jak dziecko. Floryda to niewątpliwie magiczny, wyjątkowy stan."


Dominik, au pair z Niemiec

„Lubię Florydę, ponieważ w tym słonecznym stanie ludzie są wyluzowani i otwarci na wszystko. Mieszkam w Sarasocie i podoba mi się tu, ponieważ jest tyle rzeczy do zrobienia: spływy kajakowe z aligatorami, pływanie z manatami, snorkeling w jaskini, skoki spadochronowe, zjazdy na linie i inne. Potrzebuję tylko 18 minut, żeby dostać się na najbardziej popularną plażę jaką jest Siesta Key Beach, co jest niesamowite”.


Dlaczego powinnam zostać au pair?

Jeśli kochasz dzieci i chciałabyś zaznać życia w innym kraju, program au pair może być spełnieniem Twoich marzeń. Jako au pair masz następujące możliwości: