Zostań au pair w Miami

Bycie au pair to niepowtarzalna okazja, żebyś zwiedziła Stany Zjednoczone i zdobyła niezależność.
Chciesz dowiedzieć się więcej?

Zapisz się po więcej informacji.

Jako au pair w Miami będziesz mieszkać w południowym stanie Florydy w Stanach Zjednoczonych! Au pair z Miami żyją w wielkim mieście z pięknymi, piaszczystymi plażami. W Miami słońce świeci prawie każdego dnia, a wyluzowani mieszkańcy pomagają Ci w szybkim zadomowieniu.

Przeczytaj poniżej, co mówią nasze au pair!
Tamara, au pair z Niemiec

„Gdy słyszysz o Florydzie, myślisz o słońcu i ciepłej pogodzie - i masz absolutną rację. Mieszkam w Miami, a słońce świeci tu prawie codziennie. Ludzie tu mieszkający są bardzo mili, rozmawiają z tobą nawet w sklepie spożywczym. Jest takie centrum handlowe o nazwie Bayside, gdzie znajduje się jedno miejsce, w którym możesz posłuchać muzyki na żywo. Młodzi i starsi tańczą, a w tle widać port. Uwielbiam to miejsce. Gdy tu jesteś, musisz się wybrać do Wynwood Walls. Jest to dzielnica sztuki, w której znajduje się kilka pięknych ścian wartych zrobienia zdjęć. Cieszę się bardzo, że znalazłam tu wspaniałą rodzinę goszczącą”.


Dlaczego powinnam zostać au pair?

Jeśli kochasz dzieci i chciałabyś zaznać życia w innym kraju, program au pair może być spełnieniem Twoich marzeń. Jako au pair masz następujące możliwości: