Zostań au pair w New Jersey

Bycie au pair to niepowtarzalna okazja, żebyś zwiedziła Stany Zjednoczone i zdobyła niezależność.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Daj nam znać, a udzielimy szczegółowych informacji!

Płeć*
Województwo*
Czy masz prawo jazdy?*

Jako au pair w New Jersey będziesz mieszkać na Wschodnim Wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. W New Jersey znajdziesz mnóstwo przeróżnej natury: od farm i gór do lasów i plaż. Jedzenia w New Jersey nie można nie spróbować, zwłaszcza słynnej pizzy, włoskiej kuchni i niesamowitych bajgli. New Jersey to świetne miejsce do życia. Znajduje się też blisko dwóch dużych amerykańskich miast - Filadelfii i Nowego Jorku - które au pair uwielbiają!

Przeczytaj poniżej, co mówią nasze au pair!
Jessica Currie, au pair z Australii

„Kocham New Jersey, ponieważ oferuje wspaniałe możliwości w pobliżu: od pięknych plaż i letnich festiwali jedzenia na kółkach do nawiedzonej jazdy na wozie z sianem i zbierania dyni jesienią - zawsze masz co robić. New Jersey to idealna mieszanka życia na przedmieściach i w dużym mieście. Dodatkowym plusem jest to, że Nowy Jork nie jest daleko, gdy odbywają się duże imprezy! Nie chciałabym mieszkać w innym miejscu w USA”.


Tamara Ehrhardt, au pair z Niemiec

„Uwielbiam okolice New Jersey i wszystkie jego parki, zwłaszcza Park Morski na Red Bank. Sam Red Bank jest warty odwiedzenia. To takie urocze, małe miasteczko z maleńkimi restauracjami i kawiarniami oraz wieloma muzykami i alternatywnym stylem. Wszędzie można dojść na pieszo, a ludzie są tacy mili i przyjaźni! Wszystko może się zdarzyć w New Jersey!”


Dlaczego powinnam zostać au pair?

Jeśli kochasz dzieci i chciałabyś zaznać życia w innym kraju, program au pair może być spełnieniem Twoich marzeń. Jako au pair masz następujące możliwości:

Rozwój osobisty

Zdobywasz niezależność i pewność siebie. Dzięki temu doświadczeniu jesteś gotowa na kolejne

Wymiana kulturowa

Mieszkasz z rodziną goszczącą i doświadczasz amerykańskiego stylu życia, zarazem dzieląc się swoją kulturą

Międzynarodowe doświadczenie zawodowe

Zdobywasz międzynarodowe doświadczenie zawodowe, które dodasz do swojego CV, rozwijasz uniwersalne umiejętności i poprawiasz swój angielski.

Podróże

Zwiedzasz Amerykę, poznajesz jej miasta i podziwiasz krajobrazy.

Nauka na amerykańskim uniwersytecie

Uczysz się dowolnego przedmiotu i zdobywasz punkty akademickie.

Wspomnienia na całe życie

Poznajesz ludzi z całego świata i tworzysz niezapomniane wspomnienia.