Zostań au pair w Texas

: Bycie au pair to niepowtarzalna okazja, żebyś zwiedziła Stany Zjednoczone i zdobyła niezależność.
Chciesz dowiedzieć się więcej?

Zapisz się po więcej informacji.

Jako au pair w Teksasie będziesz mieszkać w drugim największym stanie USA! Aby sprostać tym rozmiarom, wszystko w Teksasie jest ogromne: od steków do ciężarówek i oczywiście kowbojskich kapeluszy. Jeśli przed wyjazdem do USA nie wiesz zbyt wiele o muzyce country, po roku lub dłuższym czasie mieszkania w Teksasie będziesz ogromną jej fanką! Co najważniejsze, w Teksasie doświadczysz dużo południowej gościnności i poznasz głośnych, dumnych ludzi tego stanu.

Przeczytaj poniżej, co mówią nasze au pair!
Jessica, au pair z Brazylii

"Kocham Teksas, ponieważ ludzie tutaj są niesamowicie mili i troskliwi. Teksas ma bogatą kulturę - jest mnóstwo rzeczy, które można zrobić: pójść na koncert, do muzeum, nad jezioro itd. Uwielbiam to, że wszędzie możemy usłyszeć muzykę na żywo!"


Abril, au pair z Meksyku

"Ponieważ Teksas ma wszystko! Parki, restauracje, muzea, kluby - jest tu mnóstwo rzeczy do zrobienia."


Adina, au pair ze Szwajcarii

"W Teksasie możesz zobaczyć tak dużo rzeczy. Jest to ogromny, interesujący stan pod wieloma względami. Jednak najbardziej lubię ten stan, ponieważ to w nim mieszka moja wspaniała rodzina goszcząca."

Dlaczego powinnam zostać au pair?

Jeśli kochasz dzieci i chciałabyś zaznać życia w innym kraju, program au pair może być spełnieniem Twoich marzeń. Jako au pair masz następujące możliwości: