Zostań au pair w Virginie

Bycie au pair to niepowtarzalna okazja, żebyś zwiedziła Stany Zjednoczone i zdobyła niezależność.
Chciesz dowiedzieć się więcej?

Zapisz się po więcej informacji.

Jako au pair w stanie Wirginia będziesz mieszkać w jednym z najstarszych stanów w USA! Ludzie w Wirginii są przyjaźni, ale zabiegani, a mieszkanie niedaleko stolicy Stanów Zjednoczonych, Waszyngtonu, sprawia, że wszyscy ciężko pracują, aby urzeczywistnić swój amerykański sen. Wirginia to ciepły, zielony stan, w którym można odkrywać zarówno miasto, jak i obszary wiejskie.

Przeczytaj poniżej, co mówią nasze au pair!
Moa, au pair ze Szwecji

„Nikt nie mówi, jak bardzo zielony jest stan Wirginia. Tu jest pięknie. Myślałam, że wiosna jest ładna, ale z każdą porą roku było po prostu piękniej. Jest też bardzo blisko do stolicy Stanów Zjednoczonych, Waszyngtonu. Możesz korzystać z mnóstwa darmowych koncertów, muzeów, ciekawych wydarzeń, biegów (np. Ugly Sweater Run). Mieszkając w VA, możesz dołączyć do świetnej grupy au pair, którzy spotykają się kilka razy w tygodniu!"


Louisa, au pair z Danii

„Wirginia jest taka piękna! Zwłaszcza, gdy nadchodzi jesień. Mieszkam w Charlottesville, które jest bardzo fajnym miejscem do życia. Zawsze znajdziesz tu coś do zrobienia: wypić kawę w jednej z wielu kawiarni, pójść do kina, wyjść wieczorem. Jest tu tyle niesamowitych miejsc, gdzie można zjeść! Pójść na spacer w góry, do parku, na zakupy. Obejrzeć mecz piłki nożnej, koszykówki lub inny na Uniwersytecie Wirginii. Spotkać się z innymi studentami lub au pair. Wirginia jest świetna! Zawsze jest na co czekać!"


Dlaczego powinnam zostać au pair?

Jeśli kochasz dzieci i chciałabyś zaznać życia w innym kraju, program au pair może być spełnieniem Twoich marzeń. Jako au pair masz następujące możliwości: