Story

Blogi i vlogi au pair

Obserwuj przygody obecnych au pair mieszkających w USA!

Nie ma lepszego sposobu na poznanie życia w Stanach Zjednoczonych, niż zobaczenie go oczami prawdziwych au pair. Przeczytaj ich osobiste historie o tym, jak mieszka się z rodziną goszczącą, troszczy o ich dzieci oraz odnajduje dom w innym kraju. Dowiesz się też, jak wygląda nauka w amerykańskiej szkole, jak poznawać przyjaciół, podróżować i wiele innych wskazówek. Obserwuj ich blogi i kanały w mediach społecznościowych, aby poznać autentyczne #aupairlife!

Hayley, Au pair w Connecticut

Blog | Instagram

Mam na imię Hayley. Mam 23 lata i poochodzę z Anglii. Mieszkam w Ridgefield w stanie Connecticut i opiekuję się trójką wspaniałych dzieci: Cameron (4 lata), Avery (3 lata) oraz Beverly (roczek). Mam wielkie szczęście, że moimi rodzicami goszczącymi są Gwen i Keith. To w nich znalazłam moją idealną rodzinę goszczącą.

Vanessa, Au pair w Kolorado i Massachusetts

Blog

Mam na imię Vanessa. Mam 19 lat i pochodzę z Niemiec. Witam Cię na blogu o moich przygodach jako au pair w USA od grudnia 2015 roku!

Alessia, Au pair in North Carolina

Blog | Instagram

Cześć! Jestem Alessia i mam 23 lata. Urodziłam się w Dolo w Wenecji, ale mieszkam w Padwie – w pobliskim małym, uroczym miasteczku, które leży w północno-wschodniej części Włoch. Z zawodu jestem pielęgniarką. Ukończyłam Uniwersytet Padewski 4 kwietnia 2017 roku. Postanowiłam, że zanim zacznę szukać pracy, spędzę rok na podróżowaniu, odkrywaniu nowych rzeczy i przeżywaniu przygód. Dlatego postanowiłam zostać au pair.


Czy prowadzisz bloga lub kanał w mediach społecznościowych, którym chciałabyś się podzielić? Wstaw adres tutaj, a być może zostaniesz wyróżniona na naszej stronie internetowej!

Śledź nas na naszych Social Media

TikTok

Naszych TikTokerów, którzy już są w USA znajdziesz wpisując #culturalcareambassador - śledź nas na @culturalcare

Facebook

Polub naszą stronę na portalu Facebook, gdzie znajdziesz aktualne informacje oraz specjalne oferty, wyślesz do nas wiadomość oraz obejrzysz nagrania na żywo obecnych au pair uczestniczących w naszym programie.

Instagram

Obserwuj nas na Instagramie, zarówno globalnym @culturalcare, jak i lokalnym @culturalcarepl – poznasz historie z życia au pairs oraz dowiesz się o bieżących promocjach!

YouTube

Subskrybuj nasz kanał YouTube i oglądaj filmy o naszym programie.