Dlaczego my?

Od ogromnego wyboru rodzin goszczących w całych Stanach Zjednoczonych do kompleksowego szkolenia, przygotowania i wsparcia — oto dlaczego tak wiele au pair wybrało Cultural Care.

Wybierając Cultural Care Au Pair, wybierasz największą i najbardziej doświadczoną agencję au pair na świecie. W ciągu 30 lat naszej działalności wysłaliśmy do Ameryki ponad 145,000 młodych osób w roli au pair, co czyni nas największą oraz najbardziej doświadczoną agencją na świecie.

Innymi słowy: specjalizujemy się w tworzeniu niezapomnianej przygody związanej z wymianą kulturową au pair. Wyjeżdżając do Ameryki z nami, poczujesz się pewnie i bezpiecznie.

1. Globalne wsparcie Cultural Care

Cultural Care oferuje zarówno bezpieczeństwo, jakie daje duża organizacja, jak i indywidualne wsparcie, które sprawia, że uczestnicy naszego programu czują się otoczeni przez nas opieką. Zapewniamy całodobowe wsparcie w Ameryce i w Twoim kraju, dzięki czemu szybko otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie. Naszym zadaniem jest uprościć skomplikowany proces i pomóc Ci w bezproblemowym przeżywaniu swojej przygody jako au pair.

Dowiedz się więcej o wsparciu zapewnianym podczas Twojego pobytu.

2. Sprawdzanie i wybór rodziny goszczącej

Cultural Care dysponuje największą bazą rodzin goszczących, dzięki czemu będziesz miała duże szanse na znalezienie idealnej rodziny. Nasze rodziny goszczące są starannie przez nas sprawdzane, aby zapewnić Ci bezstresowy i udany pobyt w Ameryce. Ponadto dopasowujemy proces poszukiwania do potrzeb każdego uczestnika.

Dowiedz się więcej o procesie poszukiwania rodziny goszczącej.

3. Przygotowanie i szkolenie au pair

W Cultural Care wierzymy, że Twoja przygoda jako au pair powinna się zacząć od właściwego przygotowania i wprowadzenia do życia w Ameryce. Dlatego też dostarczamy Ci obszerne materiały, które pomogą Ci przygotować się do tej niezapomnianej przygody. Stworzyliśmy również wyjątkowy program szkoleniowy, aby przygotować Cię lepiej niż inne agencje — bez żadnych dodatkowych opłat. Nasz program uwzględnia między innymi MyAuPairCourses (prowadzone przez specjalistów szkolenie online dotyczące opieki nad dziećmi w Stanach Zjednoczonych), Get Ready Workshop (warsztat online przygotowujący Cię do Twojej wielkiej wyprawy) oraz Au Pair Training School.

Dowiedz się więcej, jak szkolimy i przygotowujemy nasze au pair do pracy z rodzinami w Ameryce.

4. Oficjalny sponsor Departamentu Stanu Stanów Zjednoczonych

Jedynym legalnym sposobem na wyjazd do Ameryki jako au pair jest wybranie właściwego sponsora, takiego jak Cultural Care. Nasz zespół w Ameryce ściśle przestrzega wytycznych Departamentu Stanu Stanów Zjednoczonych w celu zapewnienia, że wszyscy uczestnicy programu podczas pobytu za granicą są traktowani sprawiedliwie i mogą w pełni przeżywać to doświadczenie. Jako członek organizacji International Au Pair Association (IAPA) otrzymaliśmy znak „potwierdzenia jakości” amerykańskiego programu au pair.

Dowiedz się więcej o przepisach dotyczących au pair określonych przez Departament Stanu Stanów Zjednoczonych.