Kolejny krok

Ubieganie się o wyjazd jako au pair nie jest niczym trudnym, tylko od Ciebie zależy ile czasu Ci zajmie!

Nasi lokalni przedstawiciele są dostępni dla Ciebie po to, aby pomagać Ci podczas uzupełniania aplikacji. Następnie opiekę nad Tobą przejmuje nasze biuro w Warszawie, które będzie pomagać Ci podczas procesu parowania z rodzinami, a także przed wylotem. Jeśli jesteś młodą osobą, która nastawiona jest optymistycznie do wyjazdów za granicę a także jesteś w stanie zobowiązać się do podjęcia odpowiedzialności za dzieci, którymi będziesz się opiekować, to pierwszym krokiem dla Ciebie jest zapisanie się na bezpłatne spoktanie informacyjne w Twojej okolicy.Na spotkanie możesz przyjść w dogodnym dla siebie terminie, kontaktując się przed tym z biurem w sprawie ustalenia szczegółów  i terminów na poszczególne etapy Twojego zgłoszenia.

Po zapisaniu się na spotkanie informacyjne, będziemy z Tobą w stałym kontakcie, ustalimy jak dużo doświadczenia w opiece nad dziećmi posiadasz, odpowiemy na Twoje pytania, a także potwierdzimy szczegóły spotkania.

Na spotkaniu informacyjnym dowiesz się więcej o programie, będziesz mieć okazję zadać pytania a także wsyłuchać o tym jak wygląda pobyt w USA od byłej Cultural Care Au Pair.

Jeśli tylko będziesz chciała, nasz lokalny przedstawiciel przeprowadzi z Tobą rozmowę indywidualną.

Program au pair ma konkretne regulacje i minimalne wymagania ustalone przez Departament Stanu USA. Cultural Care Au Pair pomoże i poprowadzi Cię przez proces szukania rodziny oraz umożliwi spełnienie wszystkich wymagań. Jest to bardzo ważne, ponieważ bycie odpowiedzialnym za dzieci, którymi się opiekuje to podstawowy obowiązek au pair. Jeśli masz pytania lub nie jesteś pewna czy spełniasz wszystkie wymagania, nie czekaj - zadzwoń do nas już dziś.

Zgłoś się teraz Spotkania informacyjne