Jak zostać au pair krok po kroku

Rozpoczęcie programu au pair wiąże się z pięcioma krokami których musisz dopełnić – naszym zadaniem jest pomóc Ci przejść je bez żadnych problemów:

1. Zapisz się na jedno z bezpłatnych spotkań informacyjnych (z dnia na dzień, indywidualnie lub grupowo na określone terminy)

Spotkanie będzie zawierać prezentację na temat programu, Ty sama również otrzymasz szansę na zadanie pytań. Spotkanie będzie prowadzić była Cultural Care Au Pair.  Podczas spotkania będziesz miała okazję by porozmawiać indywidualnie z naszym przedstawicielem, również po angielsku. Nie wstydź się! Większość au pair otrzymuje dużo lepsze oceny języka niż się spodziewa :) 

2. Uzupełnij swoją aplikację online (możesz to zrobić nawet w jeden dzień!)

Otrzymasz od nas link do Twojej aplikacji online, a także wszystkie szczegóły niezbędne do jej ukończenia. W aplikacji znajdzie się miejsce na przedstawienie swojego doświadczenia w opiece nad dziećmi. Będziesz mogła opisać swoje hobby i talenty. List do rodziny to okazja na przedstawienie siebie. Zdjęcia pokażą Twoja osobowość.

3. Parowanie z rodziną (zaczynasz jeszcze zanim uzupełnisz 100% swojej aplikacji!)

Rodziny goszczące mogą przeglądać profile naszych au pair, a zespół pracowników w Stanach przeprowadza z nimi rozmowy i osobiście nadzoruje cały proces parowania. Uważamy, że to indywidualne podejście zapewnia udany match. Jeśli dojdzie do sparowania,Twój profil zostanie połączony z profilem rodziny. Zarówno Ty jak i rodzina będziecie mogli przeglądać swoje aplikacje i na tej podstawie zdecydujecie czy jesteście do siebie podobni. Możesz być dostępna dla rodzin jeszcze zanim Cię zaakceptujemy. Wystarczy, że uzupełnisz odpowiednie sekcje w swojej aplikacji.

4. Wiza i organizacja podróży (ok. miesiąca)

Kiedy potwierdzisz swój perfect match wyślemy Ci informacje dotyczące wizy, a także zarezerwujemy Ci lot.

5. Szkoła Au Pair w Nowym Jorku (5 dni)

Swoją przygodę jako au pair rozpoczniesz w naszej szkole na Uniwersytecie St. John’a na Long Island. Spędzisz tam kilka dni ucząc się od nauczycieli, którzy są specjalistami we wczesnym rozwoju dziecka. Przed wyjazdem do rodziny goszczącej, będziesz miała szansę dowiedzieć się więcej o bezpieczeństwie dzieci, kulturze amerykańskiej, zabawach odpowiednich do wieku i radzeniu sobie ze stresem czy komunikowaniu. Przygotujemy Cię najlepiej jak potrafimy!

Zgłoś się teraz Spotkania informacyjne