Twoja aplikacja online i video

Kiedy zostaniesz zaproszona na spotkanie informacyjne jednocześnie otrzymasz wygenerowany specjalnie dla Ciebie link do aplikacji online. Dobrze przygotowana aplikacja to najlepszy sposób na zaprezentowanie siebie przyszłej rodzinie goszczącej, a także przekonania ich, że pasujsz właśnie do nich.

Aplikacja online umożliwia Ci przedstawienie swojego doświadczenia w opiece nad dziećmi, a także innych prac, szkół jakie ukończyłaś oraz pozwala na opowiedzenie o swoich zainteresowaniach, pasjach i talentach. Oprócz informacji zamieszczonych w aplikacji online, będziesz musiała dołączyć również:

- przynajniej trzy referencje od osób niespokrewnionych

- Twoj list do rodziny goszczącej

- zdjęcia, na których zaprezentujesz siebie i swój styl życia

- zaświadczenie od lekarza o Twoim stanie zdrowia, która zapewni nas, że możesz brać udział w programie

- kopie ukończenia szkoły średniej, prawa jazdy oraz zaświadczenia o niekaralności.

Załącz swoje zdjęcia, tak aby rodzina goszcząca mogła poznać Cię lepiej. Bądź zawsze uczciwa i szczera w swoich odpowiedziach - to podstawa dobrego sparowania z rodziną goszczącą.

Kiedy tylko uzupełnisz aplikację, sprawdzimy ją,  a także potwierdzimy Twoje referencje.

Idź krok dalej i zaprezentuj siebie w video

Będziesz mieć możliwość wgrania krótkiego filmiku, skierowanego bezpośrednio do rodzin goszczących. Video to  dodatkowa okazja na zaprezentowanie tego kim i jaka jesteś. Uzupełnienie tego co rodzina przeczytała w Twojej aplikacji online. Rodziny mówią nam, że uwielbiają oglądać video naszych au pair. Dla nich to jednen z najlepszych sposobów na wybranie au pair. Twoje video nie musi mieć "hollywoodzkiej jakości", ale za to powinno być zabawnym i kreatywnym sposobem na zwrócenie uwagi host rodzin właśnie na Ciebie. Nie przejmuj się jeśli nie nagrywałaś video nigdy wcześniej - udostępnimy Ci instrukcję jak zrobić to najlepiej, a także mnóstwo dostępnych przykładów, które mogą Cię zainspirować i

Zgłoś się teraz Spotkania informacyjne