Twoja wiza i przelot

Cultural Care Au Pair jest uznaną przez Departament Stanu USA oficjalną agencją organizującą wyjazdy na program au pair. Będziemy Cię wspierać w całym procesie aplikacyjnym, a szczególnie w ubieganiu się o wizę J-1. Wiza ta jako jedyna daje Ci możliwość legalnej pracy jako au pair w USA przez 12 miesięcy a także pozwala na powrót do kraju w przeciagu 30 dni od momentu ukończenia programu, dzięki czemu zyskujesz 13ty miesiąc na podróżowanie po USA.                                                                                                                                          Po dopasowaniu rodziny goszczącej otrzymasz od nas dokumenty konieczne do ubiegania się o wizę wraz ze wskazówkami jak przejść przez ten proces. Będziemy Cię wspierać i służyć pomocą w razie potrzeby. Twoim zadaniem będzie umówić się na rozmowę o wizę w Ambasadzie bądź Konsulacie USA i stawić się na nią. Jeśli przejdziesz ją pomyślnie, zostanie wydana Ci wiza.

Naszym zadaniem jest zorganizowanie dla Ciebie przelotu do USA. Nie musisz za niego płacić! W Polsce wyloty organizowane są z lotniska w Warszawie. Jeśli chciałabyś lecieć z innego miasta w Europie, np. z Berlina, koniecznie nas o tym poinformuj.                                                                                                                                                                                                                     Zanim spotkasz się ze swoją rodziną goszczącą, spędzisz kilka dni w naszej szkole dla au pair w Nowym Jorku, gdzie zacznie się Twoja przygoda jako au pair. Zapewnimy Ci transport z lotniska do szkoły a także ze szkoły do rodziny goszczącej. Nie musisz nic samodzielnie organizować!

Wyjazdy jako au pair organizujemy przez cały rok, masz więc możliwość wylotu praktycznie w każdym tygodniu roku. W swojej aplikacji określasz w jakim okresie chciałabyś wyjechać, natomiast ostateczną datę wylotu ustalasz z rodziną goszczącą, do której decydujesz się pojechać. Dopiero wtedy będziemy mogli zarezerować Ci bezpłatny lot powrotny.*

*Dodatkowe opłaty mogą pojawić się w zależności od tego jaki termin powrotu wybierzesz, lotnisko lub linię lotniczą, czy też miejsce docelowe Twojej powrotnej podróży.

 

Zgłoś się teraz Spotkania informacyjne