Które biuro wybrać?

Wybierając Cultural Care Au Pair, podróżujesz z największą i najbardziej doświadczoną agencją dla au pair na świecie. Odkąd  w 1989r. zaczęliśmy działać, wysłaliśmy do USA ponad 85 tys. młodych ludzi. Jako nasza au pair korzystasz w całości z tego doświadczenia, naszego zaangażowwania w pomoc i najlepsze wsparcie jakiego możemy Ci udzielić podczas uzupełniania aplikacji, procesu parowania z rodzinkami jak również podczas Twojego pobytu w USA.

W swojej ponad 20 letniej działalności, Cultural Care Au Pair stała się nie tylko największą organizacja dla au pair na świecie, ale również posiadającą najbardziej rozwinięte i największe biuro w całych Stanach Zjednoczonych. Z pomocą ponad 550 lokalnych pracowników i przedstawicieli, możesz być pewna, że otrzymasz najlepsze lokalne wsparcie podczas Twojego roku w USA. Dodatkowo, Cultural Care Au Pair jest jedyną agencją wysyłającą au pair do USA, która posiada swoje własne biuro w każdym kraju skąd rekrutuje kandydatów.

W odróżnieniu od innych agencji, które zajmują się różnymi wyjazdami, Cultural Care Au Pair specjalizuje się w wysyłaniu au pair właśnie do USA. Ze względu na to, iż oferujemy jeden, konkretny program i jeden kraj docelowy, możemy zapewnić najwyższą jakość naszych usług. Ogólnie narzucone zasady programu są takie same dla całego świata. W związku z tym, to takie ważne aby decydując się na wyjazd działać zgodnie z prawem obowiązującym w Stanach Zjednoczonych, a jako au pair spełniać wszystkie wymagania. Z Cultural Care Au Pair możesz czuć się bezpiecznie. Mamy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania dotyczące bycia au pair w USA.

Zgłoś się teraz Spotkania informacyjne