Jak znajdujemy najlepsze rodziny goszczące?

Jako największa agencja au pair na świecie, Cultural Care Au Pair oferuje dostęp do większości rodzin goszczących w USA. Starannie dobiera i sprawdza rodziny, aby zapewnić Ci, że będziesz czuła się komfortowo podczas pobytu w USA.

Każda rodzina goszcząca musi mieć doskonałe referencje i podpisaną wiążącą umowę, w której zobowiązuje się do przestrzegania przepisów i zasad programu au pair. Po sprawdzeniu referencji, nasi doświadczeni pracownicy przeprowadzają w domu rodzinki wywiad, aby potwierdzić, że faktycznie spełnia ona wszystkie nasze wymagania.

Każda rodzina jest wyjątkowa. Nasze rodziny goszczące mieszkają we wszystkich Stanach, każda ma inny styl życia. Większość z nich mieszka w pobliżu dużego miasta, inni mieszkają na przedmieściach lub w mniejszych miejscowościach. Zwykle jedno lub oboje rodziców pracuje, a liczba i wiek ich dzieci waha się w zależności od rodziny. Jest jedna rzecz, która łączy wszystkie rodziny goszczące – każda z nich  potrzebuje otwartej osoby do opieki nad dziećmi oraz prawdziwego zainteresowania i chęci poznania nowej kultury; rodzina również będzie chciała dowiedzieć się więcej o kulturze au pair. Wiele z naszych rodzin gościła już au pair. Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że prawie 70% naszych rodzin ponownie zgłasza się do Culrutral Care Au Pair poszukując nowej au pair na kolejny rok.

Proces dobierania rodziny goszczącej

Nasz proces dopasowywania opiera się na założeniu, że zarówno rodzina jak i au pair powinni mieć szansę, aby zapoznać się z informacjami o sobie nawzajem, porozmawiać ze sobą, a następnie, gdy obie strony są zadowolone z wyboru - zdecydować o wspólnym roku w USA.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji, będziesz miała możliwość ocenić, wyciągnąć wnioski, zaakceptować lub odrzucić poszczególne rodziny goszczące. Po zaakceptowaniu oferty od rodziny goszczącej, nasze biuro Cultural Care Au Pair będzie nadal współpracować z Tobą, aby przygotować Cię jak najelpiej to roku jako au pair spędzonego w USA.

 Podczas gdy inne organizacje au pair polegają na bezosobowym systemie online dopasowującym rodziny do au pair, my mamy swoich  doświadczonych pracowników w USA, którzy  pracują bezpośrednio z rodzinami i au pair. Nasze doświadczenie pokazuje, że indywidualne podejście pomaga zapewnić najbardziej udany match i jak najlepsze wrażenia po ukończeniu programu. Czy będziesz czuć się lepiej w aktywnej rodzinie, która kocha sport i ćwiczenia na świeżym powietrzu, czy może wybierzesz spokojny wieczór oglądając razem ulubiony film? Naszym celem jest, abyś miło spędziła rok w USA.

 

Zgłoś się teraz Spotkania informacyjne