Szkoła dla au pair

Swoje pierwsze dni w USA spędzisz a naszej szkole Cultural Care dla au pair, umiejscowionej na kampusie EF Tarrytown, oddalonej o jedynie ok. 45 minut drogi od centrum Nowego Yorku.

Będziesz tam wraz z innymi au pair z całego świata, z którymi podzielisz się  pytaniami, lękami i emocjami. takimi samymi jakie posiadasz Ty! Spędzenie pierwszych czterech dni w USA w szkole to świetny sposób, aby dowiedzieć się czego oczekiwać od roku jako au pair.

Dowiesz się o typowych obowiązkach au pair: jak skutecznie współpracować z dziećmi, komunikować się z rodziną i co robić w nagłych wypadkach. Szkolenie na Long Island to zwieńczenie Twoich AuPairCourses. Niektóre z tematów warsztatów w szkole, dotyczą:

  • Zdrowia i bezpieczeństwa w ​​domu
  • Wyżywienia
  • Najczęstszych chorób dziecięcych
  • Bezpieczenstwa i działania w nagłych wypadkach
  • efektywnej komunikacji
  • au pair jako wzór do naśladowania
  • wieku i rozwóju: od urodzenia do młodzieńczych lat
  • zabaw i zajęć odpowiednich do wieku
  • budowania poczucia własnej wartości u dzieci
  • opnowania trudnych zachowań u dzieci.

Wykwalifikowani nauczyciele

Wszyscy nasi nauczyciele mają doświadczenie w opiece nad dziećmi i chętnie podzielą się swoją wiedzą z wami - dają wiele wskazówek i porad, dzięki czemu można  łatwo utworzyć świetne relacje z dziećmi rodziny goszczącej.

Nowi przyjaciele
Poznasz au pair z całego świata, które tak jak Ty, zamierzają rozpocząć właśnie swoją nową przygodę. W trakcie roku, możesz spotykać się z nimi na co miesięcznych spotkaniach i  zorganizowanych wycieczkach. Otrzymasz także możliwość zwiedzania i odkrywania miejsc w  pobliskim Nowym Jorku w Twoim czasie wolnym!

Szkolenie z Pierwszej Pomocy Przedmeczynej z American Heart Association
Wszystkie nasze au pair przechodzą przez szkolenie z pierwszej pomocy organizowane przed American Heart Association. Po zakończeniu kursu każda au pair otrzymuje ważny przez 2 lata certyfikat, potwierdzający pełne przeszkolenie jak również dostęp do darmowych platform edkacyjnych dot. pierwszej pomocy.


Program szkolenia w naszej szkole jest wliczone w opłatę programową tak samo jak wszystkie posiłki i zakwaterowanie. Otrzymasz też możliwość zwiedzenia Nowym Jorku. Być może dla Ciebie najlepszym będzie to, że możesz spędzić tydzień z innymi au pair, podzielić się z nimi wątpliwościami i nadziejami. Przygotujecie się do waszej przygody razem!  Odwiedź stronę internetową szkoły aby dowiedzieć się więcej. 

Zgłoś się teraz Spotkania informacyjne