Przygotowanie i szkolenia dla Au Pair

Wierzymy, że poprzez odpowiednie szkolenie pomożemy Ci przejść przez pobyt w USA z sukcesem, a przede wszystkim przygotujemy Cię lepiej niż pozostałe agencje, bez żadnych dodatkowych kosztów! Program nauczania został stworzony przy pomocy specjalistów z dziedziny medycyny, psychologii czy wychowywania dzieci.

Twoje przygotowanie do wyjazdu rozpoczyna się tak naprawdę już w momencie zaakceptowania do programu:

Au Pair Travel Kit – podręczny poradnik wpełniony po brzegi radami, listami kontrolnymi, zasadami i źródłami wiedzy, dzięki którym przejdziesz krok po kroku cały proces przygotowana i świadoma co czeka się potem.

Twoje indywidualne konto au pair - gdzie znajdziesz nie tylko aplikację swojej rodziny goszczącej, ale również wszelkie niezbędne Ci kontakty

- MyAuPairCourses – otrzymujesz dostęp do naszej interaktywnej platformy edukacyjnej, na której dowiesz się więcej o zdrowiu, zasadach życia w USA, dzieciach i ich sposobie wychowania a także wielu innych.

Matching Workshop – przygotuje Cię do interview z rodzinami goszczącymi i ułatwi podjęcie decyzji o Perfect Match

-Get Ready Workshop - tuż przed Twoim wylotem do USA opowiemy na co musisz się przygotować i czego oczekiwać.

5 dni wyjątkowego szkolenia w Au Pair Training School w Terrytown– nasi nauczyciele pomogą Ci na przykładach z życia zrozumieć lepiej Amerykanów i ich styl życia

Jesteśmy bardzo dumni i podekscytowani, że udało nam się stworzyć wyjątkowy program szkoleniowy specjalnie dla naszych au pair. Wierzymy, że pomożemy Ci dzieki temu przeżyć niezapomniany czas w USA jako au pair.

Zgłoś się teraz Spotkania informacyjne