Co zyskujesz dzięki Extended Insurance Coverage

Dlaczego oferujemy Extended Insurance Coverage? To proste! Wykupienie Extended Insurance Coverage zapewni Ci spokój ducha podczas Twojego roku jako au pair. Firma ubezpieczeniowa Erika jest naszym partnerem od 1995 roku. Wspólnie z nią stworzyliśmy insurance converage dopasowane do potrzeb naszych au pair. Pozwoli Ci ono cieszyć się pobytem w USA bez obaw o opiekę medyczną w razie wypadku oraz o koszty z nią związane.

Erika Extended Insurance Coverage

Twój pobyt w USA jako au pair powinien być najlepszą przygodą Twojego życia. Nie pozwól, by popsuła go obawa przed wysokimi rachunkami za usługi medyczne. W razie wypadku lub poważnej choroby, koszty leczenia znacznie wzrastają, ale nie musisz się tym martwić! Wybierając extended insurance coverage możesz być pewna, że wszystkie koszty Twojego leczenia zostana pokryte w całości.

Oto co zapewnia Ci Extended Insurance Coverage(to tylko niektóre opcje): 

1.Nielimitowana kwota na wydatki medyczne

2.Pokrycie kosztów przelotu dwóch najbliższych członków Twojej rodziny do USA (np. rodziców) wrazie Twojego wypadku

3.Pokrycie kosztów utraty bagażu, jego uszkodzenia lub  kradzieży

4.Pokrycie kosztów Twojego przelotu w obydwie strony (do Polski i do USA) wrazie śmierci lub poważnej chroby najbliższych członków Twojej rodziny

5.Możliwość korzystania z bezpłatnej infoliinii 24godz/dobę

6.Niższe koszty wizyt lekarskich

7.Wsparcie naszych pracowników w trakcie wypełniania wniosków o zwrot kosztów

8.OC              

                                                                                    

Additional Month Insurance Coverage

Po ukończeniu programu masz możliwość podróżowania i zwiedzania USA przez kolejny miesiąc. W tym okresie niewątpliwie chciałabyś mieć pewność, że jesteś w pełni zabezpieczona. Dzięki Additional Month Insurance Coverage możesz być spokojna! Zapewni Ci ono taką samą opiekę medyczną co Extended Insurance Coverage. 

Erica Sport Insurance Coverage – szalej bez obaw!

W trakcie programu au pair z pewnością będziesz miała szansę uprawiać ryzykowne sporty, co dodatkowo narazi Cię na wypadki. W wielu regionach USA będziesz miała dostęp do dużej ilości atrakcji podnoszących adrenalinę, w których niewątpliwie będziesz chciała wziąć udział. Ponadto Twoja LCC będzie organizować nietypowe rozrywki na comiesięcznych spotkaniach swojej grupy au pair. Standardowe ubezpieczenie nie pokrywa kosztów leczenia jeśli ulegniesz wypadkowi w czasie, gdy uprawiasz ryzykowne sporty. Dlatego też radzimy Ci wykupić Sport Insurance Coverage. Dzięki niemu będziesz miała pewność, że wszelkie koszty Twojego leczenia zostaną pokryte, niezaleznie od tego jak bardzo ryzykowne rzeczy planujesz zrobić. Ubezpiecz się i szalej do woli!

Zgłoś się teraz Spotkania informacyjne