Wsparcie w USA

Jako Cultural Care Au Pair będziesz miała dostęp do największej sieci wsparcia w USA, jakiej nie posiada żadna inna agencja au pair. Począwszy od naszego biura w Bostonie, poprzez naszych lokalnych opiekunów, będziesz współpracować z pracownikami Cultural Care Au Pair, aby zapewnić sobie jak najlepsze wspomnienia z pobytu w USA.

 Wsparcie ze strony Cultural Care w USA

Po przyjeździe do USA, sieć ludzi pracujących przez cały rok w Twoim imieniu będzie robić wszystko, aby zmaksymalizować szansę na niezapomniane wspomnienia z programu. Większość pomocy otrzymasz od lokalnej opiekunki do spraw opieki nad dziećmi (LCC), która mieszka w Twojej okolicy i zapewni Ci wsparcie, a także będzie Twoim mentorem przez cały rok jako au pair.

LCC organizuje comiesięczne spotkania z au pair, które mieszkają w tej samej okolicy, organizuje spotkania i imprezy, które pomogą Ci zaklimatyzować się w Twojej nowej okolicy. LCC jest też oczywiście dostępna dla Ciebie, w momencie kiedy potrzebujesz indywidualnej rozmowy, wsparcia czy porady.

 Oto niektóre ze sposobów LCC, jakimi będzie Cię wspierać:

- przeprowadzenie rozmowy z rodziną goszczącą, aby przygotować wszystkich do Twojego przyjazdu

- spotkanie powitalne zaraz po Twoim przyjeździe

- comiesięczne spotkania z au pair z Twojej okolicy, w tym również sezonowe szkolenia w zakresie bezpieczeństwa

- stały kontakt z Tobą i Twoją rodziną goszczącą

- służy wsparciem, a także radą w sprawie możliwości dostępnych w Twojej okolicy.

 W przeciwieństwie do innych, mniejszych agencji, Cultural Care Au Pair posiada rozbudowaną sieć lokalnych opiekunek. Opieka ta i swoisty nadzór umożliwia nam tworzenie silnych lokalnych społeczności au pair, dzięki czemu aklimatyzacja do życia w USA jest łatwiejsza.

 Wsparcie ze strony biura Cultural Care Au Pair w Bostonie

Siedziba Cultural Care Au Pair mieści się w Bostonie, gdzie nasz zespół pracuje aby wspierać au pair i rodziny goszczące. Ten profesjonalny zespół odpowiedzialny jest za Ciebie podczas Twojego pobytu w USA, a także umożliwa Ci kontakt z  dyrektorami programu, którzy nadzorują pracę LCC mieszkających na terenie całego kraju.

Cultural Care Au Pair jest dostępna dla Ciebie przez całą dobę. Oprócz LCC i Dyrektorów Programu, możesz zawsze liczyć na wsparcie naszych pracowników z biura w Bostonie.

W razie nagłych przypadków dostępna jest dla Ciebie natychmiastowa pomoc.

 Zarówno Ty jak i Twoja rodzina goszcząca możecie zgłosić się do nas. Nasi pracownicy poświęcą swój czas aby pomóc Wam rozwiązać Wasz problem.

Zgłoś się teraz Spotkania informacyjne