Cultural Care Au Pair

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zgłoś się do nas po więcej informacji!

Szanujemy Twoją prywatność. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności.

Praca z maluchami: Najcenniejsze doświadczenie

Poleć znajomych, wygraj lot!

Gratulacje dla naszego globalnego zwycięzcy - Bianca Coborosanu z Włoch, która właśnie wygrała dwa bilety w dwie strony do USA!

Praca z maluchami: Najcenniejsze doświadczenie

Zdecduj się na opiekę nad dziećmi poniżej 2. roku życia i otrzymaj specjalny prezent!

Zajmowanie się maluchami poniżej drugiego roku życia jest wyjątkowym doświadczeniem. Będziesz przy nich kiedy będą stawiać swój pierwszy krok, czy wymówią swoje pierwsze słowo. Jeżeli masz 200 godzin doświadczenia w opiece nad maluchami, zdecyduj się na opiekę nad nimi w Stanach!

Zwiększ swoje szanse Czy wiesz, że ponad 50% naszych rodzin goszczących posiada przynajmniej jedno dziecko poniżej drugiego roku życia i szuka au pair z takim właśnie doświadczeniem? Decydując się na opiekę nad takimi dziećmi zwiększasz swoje szanse na szybkie znalezienie rodziny goszczącej!

Korzyści Au Pair, które decydują się na opiekę nad dziećmi poniżej drugiego roku życia są dla nas na wagę złota. Dlatego też zdecyduj się na opiekę nad takimi właśnie dziećmi i zgranij nasz wyjątkowy voucher do sieci salonów Empik w wysokości 50 PLN. Otrzymasz go jedynie za chęć opieki nad dziećmi poniżej 2 roku życia!

Warunki Promocji

  • Voucher do sieci salonów Empik przysługuje każdej osobie, która w swojej aplikacji zaznaczy iż chce opiekować się dziećmi poniżej drugiego roku życia,a jako potwierdzenie będzie posiadać min. 200 godz. doświadczenia z takimi dziećmi potwierdzonego referencjami.
  • Promocja obowiązuje od 9 marca 2018r. do wyczerpania zapasów
  • Voucher opiewa na wysokość 50 PLN i nie można wymienić go na gotówkę
  • Promocja limitowana, jedna au pair może otrzymać jedynie jeden voucher.