Program au pair

Dowiedz się więcej o programie au pair i o tym, jaki wpływ mogą mieć au pairs na świat.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Daj nam znać, a udzielimy szczegółowych informacji!

Płeć*
Województwo*
Czy masz prawo jazdy?*

Co to jest program au pair?

Program au pair umożliwia młodym osobom w wieku 18-26 wyjazd do Stanów Zjednoczonych na podstawie wizy J-1 dla uczestników wymiany na okres 12-24 miesięcy. Au pair mieszka z rodziną goszczącą, uczestniczy w zajęciach na lokalnym college'u i pomaga opiekować się dziećmi. W zamian ma możliwość poznania życia w nowym kraju i nowej kulturze oraz tworzenia niezapomnianych wspomnień.

Program au pair powstał w 1986 roku w Stanach Zjednoczonych jako program dyplomatyczny. Szybko jednak przekształcił się w coś więcej. To sposób na szerzenie zrozumienia i tolerancji między kulturami. To okazja do nawiązania więzi z ludźmi z różnych środowisk. To możliwość zostania obywatelem świata, wzorem do naśladowania czy ambasadorem bliższych i dalszych krajów.

Dlaczego warto zostać au pair?

Au pair, które podróżują do Stanów Zjednoczonych, żeby odkrywać świat, uczyć się i rozwijać, poprzez wymianę kulturową wzbogacają życie otaczających ich osób. Mają wpływ na życie dzieci i rodziców goszczących, a także znajomych i społeczność, w której żyją.

Gdy dołączasz do programu au pair, dołączasz do społeczności podobnie myślących ludzi. Razem tworzą oni globalną społeczność rodzin, która może zmienić świat.

Dowiedz się, czym jest program Cultural Care Au Pair i zobacz, jak wygląda życie au pair mieszkającej w Stanach Zjednoczonych przez rok lub dłużej. Życie au pair to podróż w kierunku przygody i odkrywania siebie - a wszystko to zaczyna się od pierwszego kroku.

Embedded content: https://www.youtube.com/watch?v=gyEsO1PkW3g&t=4s