Korzyści programu

Odkryj korzyści z udziału w programie Cultural Care au pair takie jak studiowanie na lokalnym uniwersytecie, płatny urlop, możliwość podróżowania i wiele innych!

Jako Cultural Care au pair masz niepowtarzalną okazję, żeby uczyć się, rozwijać i zwiedzać Amerykę. Uczestnicząc w naszym programie otrzymujesz specjalne wynagrodzenie i masz wiele korzyści.

Oto co jest uwzględnione w programie:

 • Globalne wsparcie

  Cultural Care zapewnia kompleksowe globalne wsparcie na każdym etapie Twojego szkolenia, przygotowań, składania aplikacji i procesu wizowego.

 • Organizacja podróży:

  Twoje loty w obie strony są pokrywane przez nas! Nasz zespół specjalistów ds. Podróży zorganizuje przelot z Twojego kraju do Twojej rodziny goszczącej i z powrotem do domu na koniec roku.

 • Zakwaterowanie i wyżywienie

  Rodzina goszcząca zapewni Ci pokój i wyżywienie oraz tygodniowe wynagrodzenie w wysokości minimum 195,75 dolarów - to Twoje kieszonkowe!

 • Edukacja

  Jako au pair masz możliwość uczęszczania na zajęcia na lokalnym uniwersytecie lub do college'u. Rodzina goszcząca przeznaczy na Twoją naukę do 500 dolarów rocznie.

 • Czas wolny

  Masz prawo do dwóch tygodni płatnego urlopu w ciągu roku. Ponadto w ramach wizy J-1 po zakończeniu programu otrzymujesz dodatkowy miesiąc na podróże po Stanach Zjednoczonych!

Jeśli stwierdzisz, że życie au pair jest dla Ciebie, będziesz mogła przedłużyć swój pobyt w Stanach o maksymalnie rok!

Jednak niezależnie od długości Twojego pobytu program Cultural Care au pair zapewni Ci spełnienie marzeń o życiu w Ameryce oraz rozwój osobisty i zawodowy.