Jako Cultural Care au pair masz niepowtarzalną okazję, żeby uczyć się, rozwijać i zwiedzać Amerykę. Uczestnicząc w naszym programie otrzymujesz specjalne wynagrodzenie i masz wiele korzyści.

Oto co jest uwzględnione w programie:

 • Globalne wsparcie

  Cultural Care zapewnia kompleksowe globalne wsparcie na każdym etapie Twojego szkolenia, przygotowań, składania aplikacji i procesu wizowego.

 • Podróż

  Bilet lotniczy oraz wszelkie sprawy związane z podróżą do rodziny goszczącej i z powrotem są uwzględnione w kosztach. Program rozpoczyna się pięciodniowym szkoleniem niedaleko Nowego Jorku.

 • Zakwaterowanie i wyżywienie

  Rodzina goszcząca zapewni Ci pokój i wyżywienie oraz tygodniowe wynagrodzenie w wysokości minimum 195,75 dolarów - to Twoje kieszonkowe!

 • Edukacja

  Jako au pair masz możliwość uczęszczania na zajęcia na lokalnym uniwersytecie lub do college'u. Rodzina goszcząca przeznaczy na Twoją naukę do 500 dolarów rocznie.

 • Czas wolny

  Masz prawo do dwóch tygodni płatnego urlopu. Ponadto w ramach wizy J-1 otrzymujesz dodatkowe 30 dni po zakończeniu swojego pobytu na podróże po Ameryce.

Jeśli stwierdzisz, że życie au pair jest dla Ciebie, będziesz mogła przedłużyć swój pobyt w Stanach o maksymalnie rok!

Jednak niezależnie od długości Twojego pobytu program Cultural Care au pair zapewni Ci spełnienie marzeń o życiu w Ameryce oraz rozwój osobisty i zawodowy.