Będziemy w kontakcie

Wkrótce się z Tobą skontaktujemy, żeby umówić się na rozmowę kwalifikacyjną.

Rozmowa jest dla Ciebie okazją, żeby poznać nas lepiej i porozmawiać o tym, dlaczego chcesz zostać au pair.

W międzyczasie utwórz swój Au Pair Profile, żeby rozpocząć proces poszukiwania idealnej rodziny goszczącej w Stanach Zjednoczonych!


Czytaj więcej historii au pair:

Sprawdź co mówią nasze au pairs

 • Dominika


  CALIFORNIA

  Jako Au Pair zasmakowałam wolności w życiu, nauczyłam się języka, poznałam wiele wartościowych ludzi i znalazłam miejsce, które mogłabym nazwać swoim drugim domem. Podczas programu musiałam stawić czoła różnym wyzwaniom i być odpowiedzialna za swoje decyzje. Dzięki temu lepiej poznałam samą siebie, co nie było by możliwe gdybym nie wyjechała. Teraz też wiem, czego chcę od życia!

 • Weronika


  ILLINOIS

  Cierpliwość, akceptacja, niezależność czy wdzięczność to jedne z wielu wartości życiowych w moim życiu, które po programie Au Pair nabrały większego i głębszego znaczenia. Wyjazd na rok do USA stanowił dla mnie szkołę i przygodę życia, dzięki której nauczyłam się czerpać wiele radości z małych rzeczy. Świetnie adaptuję się w nowym otoczeniu, wśród nowo poznanych osób. Dzięki Au Pair wiem, że mam drugi dom, na drugim końcu świata w cudownym Chicago. Znajdź i Ty swój drugi dom! Przygoda na Ciebie czeka, tak jak czekała na mnie!

 • Ania


  COLORADO

  Bycie Au Pair nauczyło mnie wielu umiejętności. Zwalczyłam swoją nieśmiałość, mój angielski jest biegły i wiem jak organizować swój czas, jak negocjować, słuchać i komunikować się. Zostawiłam swoje serce w Kolorowym Kolorado, w moim drugim domu, z moją drugą rodziną. Dzięki programowi doświadczyłam wielu przygód i chętnie dzielę się nimi z innymi, bo nigdy nie jest za późno, aby wyjechać!