Przekonaj się, czy życie au pair jest właśnie dla Ciebie!

Dołącz do spotkania informacyjnego online lub na żywo, by dowiedzieć się więcej o programie i porozmawiać z byłą au pair.

Czym jest spotkanie informacyjne?

Spotkanie informacyjne to świetna okazja, by dowiedzieć się więcej o programie au pair i przekonać się, czy będzie on dla Ciebie odpowiedni! Nasze spotkania są zawsze darmowe i niezobowiązujące – są szansą na poznanie naszych byłych au pairs i rozmowę z nimi.

  • Spotkaj się z nami

    Poznaj lokalnego przedstawiciela Cultural Care au pair, który chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania, dotyczące programu au pair w USA.

  • Poznaj naszą byłą au pair

    Kiedy tylko jest to możliwe, byłe au pairs uczestniczą w naszych spotkaniach, więc będziesz mieć okazję, by z nimi porozmawiać i dowiedzieć się jak wyglądała ich przygoda.

  • Zostań na chwilę

    Spotkania zazwyczaj trwają około godziny ale czasami, ze względu na dużą ilość pytań, mogą się troszkę przedłużyć.

Spotkanie informacyjne – często zadawane pytania

Czy mogę zabrać ze sobą koleżankę/kolegę?

Oczywiście! Możesz zabrać ze sobą znajomego albo kogoś z rodziny. Szczególnie, jeśli Twój przyjaciel, również jest zainteresowany programem.

Czy spotkanie na pewno jest darmowe?

Tak! Po prostu przyjdź i dowiedz się więcej o tym jak zostać au pair w USA.

Czy biorąc udział w spotkaniu do czegoś się zobowiązuje?

Absolutnie nie! Przychodzisz na spotkanie tylko po to, by dowiedzieć się więcej i zastanowić, czy jest to program dla Ciebie.

Czy powinno się zacząć wypełniać aplikację do programu jeszcze przed spotkaniem informacyjnym?

To świetny pomysł, by jeszcze przed spotkaniem aktywować swój profil, szczególnie jeśli planujesz wyjechać w niedługim czasie.

Co jeśli nie będę mógł uczestniczyć w spotkaniu?

Zadzwoń do nas proszę i poinformuj, że nie będzie Cię na spotkaniu. Będziemy wtedy mogli ustalić kolejny, dogodny dla Ciebie termin.

Co po spotkaniu?

Po spotkaniu będziesz miał czas, by zastanowić się i zdecydować, czy program au pair jest właśnie dla Ciebie. Pamiętaj, że jesteśmy tu, by Ci pomóc – w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z nami!