Globalne wsparcie od pierwszego dnia

Oferujemy indywidualne wsparcie zarówno w Twoim kraju, jak i w Ameryce. Pozwól, aby agencja Cultural Care pomogła Ci na każdym etapie procesu aplikacji!

Cultural Care Au Pair zapewnia poczucie bezpieczeństwa, jakie daje duża organizacja, oraz oferuje indywidualne wsparcie.

Wsparcie w kraju

Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania lub wątpliwości związane z programem. Wystarczy do nas zadzwonić. Pomożemy Ci na każdym etapie Twojej podróży: od złożenia aplikacji poprzez wybór rodziny goszczącej aż do przygotowań do wylotu do Ameryki.

  • Nasze biuro jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00
  • Możesz się z nami skontaktować za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej lub przez Facebooka
  • Nasi pracownicy umówią się z Tobą w wybranymmiejscu w kraju na spotkanie i rozmowę.
  • Dla Twojej wygody używamy prostego systemu aplikacji online. Oferujemy Ci wsparcie i pomoc przy wypełnianiu aplikacji, aby zapewnić, że Twój profil jest atrakcyjny dla potencjalnych rodzin goszczących.
  • Stworzyliśmy samodzielny kurs online MyAuPairCourses, aby przygotować Cię do Twojej podróży.

Aby lepiej Cię przygotować do tej przygody, organizujemy pomocne szkolenia i warsztaty oraz wysyłamy Ci wiadomości e-mail i listy przed wyjazdem! Podczas gdy Ty przygotowujesz się do wyjazdu, my kontaktujemy się z naszymi au pair w Ameryce, aby przekazały Ci ważne wskazówki dotyczące Twojej podróży.

Zależy nam, abyś również po powrocie czuła się częścią Cultural Care. W tym celu masz wyjątkową okazję, aby zostać np. Cultural Care Ambassador naszego programu i pozostać z nami w kontakcie.

Wsparcie w Ameryce

Jako Cultural Care au pair masz dostęp do największej sieci wsparcia au pair w Ameryce. Pracownicy Cultural Care w biurach w Bostonie i Denver oraz nasi opiekunowie Local Childcare Consultants (LCC) zadbają o to, abyś miała niezapomniane przeżycia jako au pair.

1. Wsparcie w Ameryce

Po przyjeździe do Ameryki cały zespół ludzi będzie dbał przez cały rok o to, aby Twoje doświadczenie w programie było jak najbardziej udane. Bezpośrednie wsparcie otrzymasz od opiekuna LCC, który mieszka w Twojej okolicy, i może zapewnić natychmiastowe wsparcie oraz służy jako mentor przez cały czas Twojego pobytu.

LCC zapozna Cię z au pairs z Twojego regionu i będzie też w regularnym kontakcie aby upewnić się, że czujesz się komfortowo. Niektóre LCC organizują nawet nieformalne spotkania aby zintegrować społeczność au pairs. Z opiekunem możesz też się umówić na indywidualną rozmowę i wsparcie, jeśli zajdzie taka potrzeba. Oto, w jaki sposób Twój opiekun LCC może Cię wesprzeć:

  • Przeprowadzi rozmowę z rodziną goszczącą w ich domu, aby przygotować ich na Twój przyjazd.
  • Przywita Cię na pierwszym spotkaniu z Twoją rodziną goszczącą.
  • Będzie utrzymywać comiesięczny kontakt z Tobą i rodziną goszczącą.
  • Umożliwią Ci kontakt z innymi au pairs z Twojego regionu.
  • Doradzi Ci w sprawie Dostępnych kursów w Twojej okolicy.

W przeciwieństwie do mniejszych agencji Cultural Care dysponuje rozległą siecią opiekunów Local Childcare Consultants , dzięki czemu tworzymy silną społeczność złożoną z au pair i rodzin goszczących. W ten sposób umożliwiamy Ci łatwe przystosowanie do amerykańskiego życia.

2. Wsparcie ze strony biur Cultural Care w Ameryce

Siedziby Cultural Care USA mieszczą się w Bostonie i Denver, skąd nasi pracownicy wspierają au pair i rodziny goszczące w całym kraju. Pracownicy tych biur są za Ciebie odpowiedzialni podczas Twojego pobytu w Ameryce. Otrzymasz dostęp do zespołu Customer Relations Managers, którzy nadzorują pracę LCC na terenie całego kraju.

Wsparcie Cultural Care jest dostępne przez całą dobę. Oprócz kontaktu z Local Childcare Consultant i Customer Relations Manager, możesz również liczyć na pomoc przedstawiciela Cultural Care. W nagłych wypadkach dostępne jest wsparcie w sytuacjach awaryjnych. Ty lub Twoja rodzina goszcząca zawsze możecie zadzwonić do naszego biura i uzyskać pomoc w czasie rzeczywistym.

Zespół Cultural Care oferuje comiesięczne spotkania online, na których poruszane są bieżące tematy oraz podawane wskazówki na udany program. Uczestniczenie w nich to również sposób na poznanie au pairs z innych stanów!