Opłata programowa i pozostałe koszty

Z Cultural Care wybierasz najlepszy dostępny program au pair. Oferujemy wyjątkowe doświadczenie wyjazdu do USA w przystępnej cenie, bez ukrytych kosztów.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Daj nam znać, a udzielimy szczegółowych informacji!

Płeć*
Województwo*
Czy masz prawo jazdy?*

Jako au pair z Cultural Care bierzesz udział w najwyższej jakości programie, który pozwala Ci żyć i pracować za granicą. Z naszym 30-sto letnim doświadczeniem dokładamy wszelkich starań by jak najlepiej przygotować Cię do wylotu, a także by wspierać Cię podczas Twojej przygody. Dowiedz się więcej dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem na to aby przeżyć niezapomnianą przygodę jako au pair.

W Cultural Care płacisz dopiero w momencie, gdy znajdziesz odpowiednią rodzinę goszczącą. Oznacza to, że możesz dowiedzieć się więcej o programie, ukończyć swój profil, a nawet znaleźć swoją przyszłą rodzinę goszczącą za darmo.

W momencie gdy znajdziesz swoją rodzinę goszczącą i potwierdzicie termin wylotu, poprosimy o płatność jednorazowej opłaty programowej.

Opłata programowa: 4350 PLN

Twoja jednorazowa opłata programowa obejmuje kompleksową polisę ubezpieczeniową na Twój pierwszy rok jako au pair, lot w dwie strony*, globalne wsparcie 24/7 i wszystkie dodatkowe benefity płynące z programu.

Wraz z naszym partnerem Erika Insurance Ltd. od 1995 roku opracowaliśmy własną politykę podróży grupowych, aby zapewnić Ci spokój podczas Twojej przygody.

Kompleksowy plan ubezepieczeniowy oznacza, że możesz śmiało uczestniczyć we wszystkich ekscytujących aktywnościach przygotowanych przez Cultural Care lub Twoją rodzinę goszczącą i znajomych bez zmartwień. Plan zawiera:

 • Ubezpieczenie medyczne w razie choroby lub wypadku
 • Pokrycie kosztów utraty lub zniszczenia bagażu i innej własności
 • Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej
 • Pokrycie kosztów podróży w dwie strony w razie poważnej choroby lub śmierci członka Twojej rodziny
 • Dostęp do całodobowej infolinii

Dowiedz się więcej na temat naszego ubezpieczenia kontaktując z nami.

Cultural Care oferuje opcję wykupienia gwarancji zwrotu opłat w razie gdybyś jednak nie mogła wyjechać jako au pair po potwierdzeniu matchu z rodziną goszczącą! Obejmuje ona rezygnację z programu przed wylotem (dowiedz się więcej kontaktując z nami), zwrot kosztów za opłatę programową oraz koszty odwołania lotu.

Au pair jak i rodziny goszczące płacą opłatę programową by móc wziąć udział w tym wzajemnie korzystnym programie wymiany kulturowej. Jako uczestnicy programu muszą spełnić różne wymagania i otrzymują unikalne benefity płynące z programu. Dowiedz się więcej o korzyściach płynących z programu au pair.

Pozostałe koszty

Chcemy byś była świadoma kilku dodatkowych kosztów, które należy pokryć podczas przygotowań do wyjazdu. Zwróć uwagę, że nie są to koszty płacone do Cultural Care, ale są obowiązkowe do udziału w programie:

 • Opłata za wizę: 160 $ (płatne w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych)
 • Zaświadczenie o niekaralności: 30 PLN
 • Zaświadczenie medyczne: Zależnie od Twojego lekarza i przychodni
 • Międzynarodowe prawo jazdy: 35 PLN

Gwarancja ‘Peace of Mind’: Specjalne ubezpieczenie związane z obecnie panującym wirusem COVID-19

W odpowiedzi na wydarzenia ostatnich miesięcy związane z wirusem COVID-19 oferujemy naszym au pairs dodatkowe ubezpiecznie. Gwarancja ‘Peace of Mind’ ma na celu dodać nieco pewności oraz komfortu na wypadek nieoczekiwanych zmian w terminie Twojego wyjazdu.

Jeżeli zdecydujesz się na to dodatkowe ubezpieczenie, otrzymasz 100% zwrot opłaty programowej, jeśli któreś z poniższych warunków:

 • rząd Twojego kraju zabroni wyjazdów do USA
 • rząd USA wstrzyma przyloty z Twojego kraju na teren Stanów
 • Twoja rodzina goszcząca nieoczekiwanie zrezygnuje z programu w następstwie obaw dotyczących wirusa COVID-19.

Jesteś byłą au pair?

Może przysługiwać Ci zniżka 700 PLN od opłaty programowej jeżeli:

 • Pomyślnie ukończyłaś poprzedni rok jako au pair w USA, conajmniej 2 lata temu
 • Byłaś au pair conajmniej 6 miesięcy w kraju innym niż USA

Masz profesjonalne doświadczenie w opiece nad dziećmi?

Może przysługiwać Ci zniżka 435 PLN od opłaty programowej jeżeli:

 • Masz wykształcenie pedagogiczne

Zniżki nie łączą się.


*Ważne przy pomyślnym ukończeniu programu.