Sprawdzanie i wybór rodziny goszczącej

Cultural Care polega na wypracowanym procesie wyboru rodziny, który uwzględnia osobowość, potrzeby i zainteresowania zarówno au pair, jak i rodziny goszczącej.

Cultural Care to największa agencja au pair na świecie. Dzięki temu otrzymasz dostęp do największej bazy rodzin goszczących w Ameryce.

Nasze rodziny goszczące

Nasze rodziny goszczące są starannie przez nas sprawdzane, aby zapewnić Ci bezstresowy i udany pobyt za granicą. Każda rodzina musi mieć doskonałe referencje. Podpisuje też wiążącą umowę w celu przestrzegania zasad programu au pair. Po sprawdzeniu referencji nasi doświadczeni pracownicy odwiedzają rodzinę w jej domu i przeprowadzają z nią wywiad, aby upewnić się, że spełnia wszelkie wymagania. Sprawdzamy przeszłość kryminalną wszystkich rodzin goszczących, aby mieć pewność, że zostaniesz umieszczona w bezpiecznym środowisku domowym.

Wszystkie nasze rodziny są wyjątkowe. Większość z nich mieszka w pobliżu dużego miasta, ale są i takie, które mieszkają na przedmieściach lub w mniejszych miejscowościach. Zazwyczaj jeden lub oboje rodziców pracuje. Liczba i wiek dzieci również są zależne od rodziny. Jest jednak coś, co łączy wszystkie te rodziny: potrzebują one elastycznej formy opieki nad dziećmi, wykazują chęć poznania nowej kultury i podzielenia się wiedzą o własnej kulturze. Większość naszych rodzin gościła już u siebie au pair. Jesteśmy dumni z faktu, że prawie 70% naszych rodzin goszczących korzysta ponownie z naszych usług.

Proces poszukiwania rodziny

Nasz system poszukiwania rodziny umożliwia zarówno rodzinie, jak i au pair, przejrzenie informacji o sobie nawzajem oraz rozmowę ze sobą, a następnie gdy obydwie strony dokonają już wyboru — na ustalenie szczegółów Twojego pobytu.

Możesz rozmawiać z kilkoma rodzinami na raz. Aby pomóc Ci zdecydować, która rodzina jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia, zespół Cultural Care pokieruje Cię przez cały proces wyboru rodziny. Pomoże Ci zrozumieć, na co zwrócić uwagę przy wyborze rodziny goszczącej, tak abyś podjęła najlepszą decyzję z myślą o swoim rocznym programie za granicą.

Zanim jednak podejmiesz decyzję, będziesz mieć możliwość przejrzenia aplikacji rodzin goszczących oraz zaakceptowania lub odrzucenia ich oferty. Gdy zaakceptujesz ofertę od rodziny goszczącej, lokalne biuro Cultural Care pomoże Ci w przygotowaniach do Twojej przygody jako au pair.

Inne organizacje au pair polegają na bezosobowym systemie online dopasowującym rodziny. My natomiast polegamy na doświadczonych pracownikach w Ameryce, którzy mają bezpośredni kontakt z rodzinami goszczącymi i au pair. To indywidualne podejście umożliwia nam wyszukanie najbardziej pasującej do Ciebie rodziny i zapewnienie Ci najlepszych wrażeń z programu. Wolisz rodzinę aktywną, która uwielbia sport i rozrywkę na świeżym powietrzu, czy wybierasz spokojny, rodzinny wieczór przy ulubionym filmie? Naszym celem jest idealne dopasowanie Ciebie i rodziny goszczącej.

Dowiedz się, co musisz zrobić, żeby zostać au pair.