Celem Cultural Care Au Pair jest zapewnienie Ci możliwie najlepszego doświadczenia jako au pair. Do tego potrzebne jest właściwe przygotowanie i wprowadzenie do życia w Ameryce. Stworzyliśmy program szkoleniowy, który przygotuje Cię lepiej, niż inne agencje. I to bez żadnych dodatkowych opłat.

Nasz program nauczania został przygotowany we współpracy ze specjalistami z zakresu opieki nad dziećmi, medycyny i edukacji. Zebraliśmy również informacje od byłych Cultural Care au pair, aby dostarczyć Ci najpotrzebniejszych informacji. Gdy zaakceptujemy Twoją aplikację w programie Cultural Care, otrzymasz dostęp do następujących narzędzi przygotowujących Cię do tego doświadczenia:

  • My Au Pair Travel Kit — podręcznik zawiera listy kontrolne i zadania, które pokierują Cię w Twoich przygotowaniach do Ameryki.
  • Au Pair Online Account— indywidualna platforma online, na której znajdziesz wszystkie niezbędne informacje! Możesz tam przeglądać profile potencjalnych rodzin goszczących, sprawdzać plan podróży i wiele więcej.
  • MyAuPairCourses — ukończysz samodzielny, obszerny kurs online dostępny na Twoim koncie Au Pair Online Account. To wyjątkowe szkolenie na temat opieki nad dziećmi w Stanach Zjednoczonych oferuje interaktywne video i testy zaprojektowane przez wybitnych specjalistów w dziedzinie medycyny i opieki nad dziećmi.
  • Matching & Interviewing Guide — przewodnik, który pomoże Ci przygotować się do rozmowy z potencjalnymi rodzinami goszczącymi.
  • Get Ready Workshop — dołączysz do tych warsztatów przed samym wyjazdem do Ameryki.
  • Twoje formalne szkolenie zakończy się w naszej Au Pair Training School w Nowym Jorku. Spędzisz tam pięć dni, w ciągu których poznasz au pair z całego świata i dowiesz się, czego oczekiwać podczas swojej przygody jako au pair. Nauczyciele poruszą takie tematy jak efektywna komunikacja, trudne sytuacje z dziećmi, życie i praca w rodzinie goszczącej oraz wiele innych. Dowiedz się więcej o naszym ośrodku Au Pair Training School.