Wiza i podróż

Nasi pracownicy pomogą Ci na każdym etapie aplikacji wizowej i organizacji przelotu.

Agencja Cultural Care Au Pair jest uznana przez Departament Stanu Stanów Zjednoczonych za oficjalnego sponsora programu au pair. Oznacza to, że możemy występować w roli sponsora wizy J-1 dla uczestników wymiany.

Uzyskanie wizy J-1 jest jedynym legalnym sposobem na pracę jako au pair w Ameryce. Cultural Care zapewni Ci wszystkie niezbędne dokumenty do podania o wizę oraz pomoże w przejściu przez ten proces. Pomożemy Ci umówić się na rozmowę w lokalnym oddziale Konsulatu Stanów Zjednoczonych. Po jej pomyślnym odbyciu zostanie wydana Ci wiza.

Nasz zespół zorganizuje Twój przelot z kraju do Nowego Jorku, gdzie przed podróżą do rodziny goszczącej odbędziesz szkolenie w Au Pair Training School. Przedstawiciele Cultural Care przywitają Cię na lotnisku w Nowym Jorku i przewiozą do szkoły treningowej, w której rozpoczniesz swoją przygodę!

Wyjazdy do Ameryki odbywają się przez cały rok. Podczas procesu wyboru rodziny wraz z Twoją przyszłą rodziną goszczącą uzgodnicie termin Twojego przyjazdu. W ten sposób poznasz przybliżony termin swojego wyjazdu, ale rzeczywista data i godzina zostaną potwierdzone dopiero po wydania biletów lotniczych. Wraz z Tobą będą prawdopodobnie podróżować inne au pair, które podobnie jak Ty będą podekscytowane tą nową przygodą! Postaramy się zapoznać Cię z innymi au pair, abyś nie podróżowała sama.

Po pobycie w Au Pair Training School wyruszysz na spotkanie rodziny goszczącej. Podróż odbędzie się autobusem lub samolotem. Cultural Care zadba o Twój transport do rodziny goszczącej oraz o przelot z powrotem do kraju po zakończeniu programu.