Korzyści i wynagrodzenie dla au pair

Życie z amerykańską rodziną i praca jako au pair to zdecydowanie przygoda. Takie połączenie pracy, podróżowania i pracy nie jest wcale łatwe do znalezienia. Oto co zawiera:
Bilety lotnicze i przygotowania do podróży do i z rodziny goszczącej  są zapewnione, a sam  program rozpoczyna się czterodniowym kursem w Long Island, w Nowym Yorku.

Twój pokój i wyżewienie zapewnione są przez rodzinę goszczącą. Otrzymasz również cotygodniowe kieszonkowe w wysokiści $195.75. Ponieważ wszystkie koszty związane z życiem są pokryte przez rodzinkę to kieszonkowe jest wyłącznie na Twoje wydatki!

Jako au pair będziesz uczestniczyła w zajęciach na wybranym przez siebie lokalnym uniwersytecie lub koledżu a Twoja rodzina goszcząca pokryje koszty nauki przeznaczając na nie do 500 dolarów.

Podczas Twojego roku w Stanach, masz prawo do 2 tygodni płatnego urlopu. Twoja wiza J-1 pozwala Ci również na pozostanie w Stanach na 13 miesiąc, podczas którego możesz pdróżować po całym kraju

Masz również możliwość, wydłużenia swojego pobytu i pozostanie w USA na drugi rok, co oznacza szansę na  zarobione kolejnych 10 tys. dolarów i więcej. Nie ma innego sposobu na połączenie pracy, nauki i podróżowania niż stanie się Cultural Care Au Pair -doświadcz  przygody Twojego życia.

Zgłoś się teraz Spotkania informacyjne