Zrób pierwszy krok

Zarejestruj się, aby dowiedzieć się, jak zacząć przygodę au pair.

Jako au pair w USA będziesz opiekować się dziećmi swojej rodziny goszczącej, studiować w amerykańskim college'u i całkowicie zanurzysz się w nowym kraju i kulturze.

Zostanie au pair, to rozpoczęcie nowego życia w nowym kraju, znalezienie drugiej rodziny i spotkania z ludźmi z całego świata. To jest Twoj kolejny krok...

 • Zdjęcie: @gaellelebrun
  Zdjęcie: @gaellelebrun

  Odkrycie

  Gaelle Lebrun, au pair w Utah

"Jako au pair odkryjwasz, uczysz się, podróżujesz, poznajesz nowych ludzi, będziesz żył w innej kulturze w nowym kraju, a sam podejmiesz wyzwanie: może to być przerażające, może być trudne, może też nie być udane, ale skąd będziesz wiedział jeśli nie spróbujesz? "Na koniec żałujemy jedynie szans, których nie wykorzystaliśmy, doświadczenie au pair było dla mnie najbogatsze, tak bardzo się zmieniłam i rozwinęłam od mojego pierwszego dnia tutaj. Odkryłam i nauczyłam się niesamowicie wielu rzeczy, a także tyle o sobie. "

 • Zdjęcie: @jenjenandelin
  Zdjęcie: @jenjenandelin

  Miłość

  Jenna Andelin, au pair w Nowym Jorku

"Kiedy przybyłem do USA, moje host kids pobiegło do mnie i powiedziało:" Jenna, Jenna, w końcu. Witaj w domu! "I mocno mnie przytulił. NIGDY nie zapomnę tej chwili, tego uczucia. Moje hist dzieci wniosły do mojego życia tyle radości. I tyle pocałunków i uścisków. Uczą mnie, jak być nieustraszonym i beztroskim, kochać bezwarunkowo, marzyć i nie martwić się o jutro. "

 • Zdjęcie @shadesofkim
  Zdjęcie @shadesofkim

  Przyjaźń

  Kim Walk, au pair w Kalifornii

"Bycie au pair daje ci zupełnie nowe doświadczenie przyjaźni, jesteś połączony poprzez to doświadczenie, przez opuszczenie swojego kraju, by odkryć zupełnie nowy, przychodzisz tu sam, tak jak wszystkie inne au pair. Poczujesz się komfortowo z innymi au pair o wiele wcześniej niż z kimś innym, w tym roku zaprzyjaźniłem się z kilkomaosobami, których teraz znam na całe życie. "

 • Zdjęcie @biancacbrsn
  Zdjęcie @biancacbrsn

  Pewność siebie

  Bianca Coborosanu, au pair w Nowym Jorku

"W ciągu 365 dni przyspieszyłam moją naukę języka angielskiego i zwiększyłam pewność siebie, nauczyłam się dawać głos moim myślom i emocjom, a wcześniej miałam trudności z ich wyrażeniem - i nawet udało mi się to zrobić w języku innym niż mój język ojczysty. Jestem dumna z osoby, którą się stałam i jestem pewna, że te cechy, które zdobyłam, zostaną zauważone i docenione w moich przyszłych staraniach, bez względu na to, czy są osobiste czy zawodowe. Teraz mogę powiedzieć, że jestem gotowa na następną przygodę . "