O naszej organizacji

Pomagamy au pair spełniać ich marzenia o życiu w Stanach Zjednoczonych
Chciesz dowiedzieć się więcej?

Zapisz się po więcej informacji.

W Cultural Care Au Pair wierzymy w prostą zasadę: wymiana kulturowa czyni świat lepszym. Naszą misją jest połączenie wymiany kulturowej z opieką nad dziećmi, aby utworzyć wyjątkowe, ubogacające doświadczenie, które zmienia życie ludzi z całego świata.

Cultural Care w Stanach Zjednoczonych jest sponsorem programu wizowego J-1 nadzorowanego przez Departament Stanu Stanów Zjednoczonych. Na poważnie podchodzimy do odpowiedzialności na nas spoczywającej i przestrzegamy ścisłych wytycznych narzuconych nam jako sponsorowi. Wierzymy, że warto wykonać dodatkowe kroki, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym uczestnikom. Jesteśmy jedyną agencją au pair, która wymaga zaświadczenia o niekaralności zarówno od au pair, jak i rodzin goszczących, a także wymagamy osobistego kontaktu z au pair i Local Childcare Consultants na comiesięcznych spotkaniach.

Uważamy, że zanim wyruszysz w swoją podróż jako au pair, powinnaś porozmawiać z kimś, kto tę podróż już odbył. Dlatego też dysponujemy kompleksowymi zasobami szkoleniowymi i materiałami przygotowawczymi. Z tego też powodu w naszych biurach zatrudniamy wiele byłych au pair i gwarantujemy, że każda au pair przed wylotem będzie miała kontakt ze swoim wyznaczonym partnerem.

W Cultural Care jesteśmy dumni z tego, że mamy 30 lat doświadczenia w tworzeniu więzi między au pair a rodzinami goszczącymi. Zmiana życia poprzez wymianę kulturową jest naszą specjalnością. Cieszymy się, że pomożemy zmienić jeszcze wiele żyć w kolejnych latach.

Jesteśmy w pełni akredytowaną i godną zaufania agencją, która skomplikowany proces czyni prostym, zapewniając pomoc i poradę na każdym kroku.

Pracujemy niestrudzenie każdego dnia, aby au pair i rodziny goszczące przeżyły w naszym programie szczęśliwy, bezpieczny i udany czas razem. Uczestnicy naszego programu korzystają z całodobowego globalnego wsparcia.

Jesteśmy członkiem organizacji International Au Pair Association (IAPA) , z którą dzielimy wiarę we wzmacnianie więzi kulturowych na całym świecie.

Dbamy o Twoje dane. Kliknij tutaj, aby przeczytać o naszej polityce prywatności.