Nasza szkoła Au Pair Training School

Spędzisz 3 dni na nauce, co to znaczy być Cultural Care au pair, i poznasz inne au pair z całego świata!

Przed swoim wylotem do USA, spędzisz 3 dni w naszej Szkole Treningowej online.

Wirtualne zajęcia w naszej Szkole Treningowej rozpoczną Twoją podróż jako au pair - przygotuj się więc na światowej klasy przygotowania i nową sieć au pair!

Embedded content: https://www.youtube.com/embed/aVMpCfO_ZSY

Nasza Szkoła Treningowa to zabawny i interaktywny sposób na ukończenie szkolenia i orientacji au pair online. Będziesz uczestniczyć w zajęciach online na żywo z naszymi nauczycielami, przejdziesz szkolenie RKO i indywidualną ocenę umiejętności, a także dołączysz do wirtualnych społeczności, aby połączyć się z au pairs, które przybędą do USA w tym samym czasie i do tego samego regionu co Ty.

Dzięki nowoczesnemu podejściu do uczenia się opartego na scenariuszach będziesz mogła zastosować to, czego się nauczyłaś online, w praktyce. Projekty grupowe umożliwią Ci pracę z innymi au pair. Pod kierunkiem nauczyciela nauczysz się rozwiązywać różne problemy i wspólnie poszukiwać rozwiązań. Nauczyciele zachęcą was również do odgrywania ról i dyskusji na tematy takie, jak:

  • Bezpieczeństwo żywności i żywienie dzieci
  • Zdrowie w domu
  • Bezpieczeństwo w domu i poza domem
  • Rozwój dziecka i zajęcia odpowiednie do wieku
  • Wychowanie dzieci w Stanach Zjednoczonych i strategie zarządzania zachowaniem
  • Budowa poczucia własnej wartości u dzieci
  • Złożoność roli au pair
  • Radzenie sobie ze stresem
  • Efektywna komunikacja i budowa silnych więzi
UCZ SIĘ OD WYKWALIFIKOWANYCH NAUCZYCIELI

Nasi nauczyciele są wykwalifikowanymi pedagogami z wieloletnim doświadczeniem. Podzielą się z Tobą swoją wiedzą i poradzą, jak zbudować świetne relacje z dziećmi rodziny goszczącej.

SZKOLENIE Z ZAKRESU PODSTAWOWYCH CZYNNOŚCI RESUSCYTACYJNYCH ORAZ PIERWSZEJ POMOCY

Wszystkie Cultural Care au pair uczestniczą w szkoleniu z zakresu podstawowych czynności resuscytacyjnych oraz pierwszej pomocy organizowanym przez American Heart Association. Po zakończeniu szkolenia au pair otrzymują ważny przez dwa lata certyfikat oraz dostęp do bezpłatnych materiałów szkoleniowych online.

POZNAJ OSOBY Z CAŁEGO ŚWIATA

Czas spędzony w Training School to doskonała okazja na poznanie ludzi z całego świata. Będziesz mieć wirtualne sesje społecznościowe, podczas których możesz poznać nowych przyjaciół i wspólnie zaplanować przygody na najbliższy rok pobytu w USA.