Swoje pierwsze pięć dni w Stanach Zjednoczonych spędzisz na szkoleniu w Cultural Care Au Pair Training School położonej na obrzeżach Nowego Jorku.

Embedded content: https://www.youtube.com/watch?v=47-Kw-CYVxc&feature=youtu.be

Wszystko, czego potrzebujesz, zostanie Ci zapewnione, a pracownicy Cultural Care nauczający w szkole w pełnym wymiarze godzin pomogą Ci przejść przez ten etap. Wraz z Tobą w szkole będą inne au pair z całego świata, które również dopiero przyleciały, i są w tej samej sytuacji, co Ty!

Twój program w szkole to połączenie intensywnych zajęć i czasu na rozrywkę z nowymi znajomymi. Zajęcia w szkole Au Pair Training School są uzupełnieniem kursu MyAuPairCourses, zestawu interaktywnych modułów online, oraz zadań z poradnika My Au Pair Travel Kit. Wymienione zadania musisz ukończyć przed wylotem z kraju.

Dzięki nowoczesnemu podejściu do uczenia się opartego na scenariuszach będziesz mogła zastosować to, czego się nauczyłaś online, w praktyce. Projekty grupowe umożliwią Ci pracę z innymi au pair. Pod kierunkiem nauczyciela nauczysz się rozwiązywać różne problemy i wspólnie poszukiwać rozwiązań. Nauczyciele zachęcą was również do odgrywania ról i dyskusji na tematy takie, jak:

  • Bezpieczeństwo żywności i żywienie dzieci
  • Zdrowie w domu
  • Bezpieczeństwo w domu i poza domem
  • Rozwój dziecka i zajęcia odpowiednie do wieku
  • Wychowanie dzieci w Stanach Zjednoczonych i strategie zarządzania zachowaniem
  • Budowa poczucia własnej wartości u dzieci
  • Złożoność roli au pair
  • Radzenie sobie ze stresem
  • Efektywna komunikacja i budowa silnych więzi

UCZ SIĘ OD WYKWALIFIKOWANYCH NAUCZYCIELI

Nasi nauczyciele są wykwalifikowanymi pedagogami z wieloletnim doświadczeniem. Podzielą się z Tobą swoją wiedzą i poradzą, jak zbudować świetne relacje z dziećmi rodziny goszczącej.

SZKOLENIE Z ZAKRESU PODSTAWOWYCH CZYNNOŚCI RESUSCYTACYJNYCH ORAZ PIERWSZEJ POMOCY

Wszystkie Cultural Care au pair uczestniczą w szkoleniu z zakresu podstawowych czynności resuscytacyjnych oraz pierwszej pomocy organizowanym przez American Heart Association. Po zakończeniu szkolenia au pair otrzymują ważny przez dwa lata certyfikat oraz dostęp do bezpłatnych materiałów szkoleniowych online.

POZNAJ OSOBY Z CAŁEGO ŚWIATA

Czas spędzony w Training School to doskonała okazja na poznanie ludzi z całego świata i zaplanowanie wspólnych przygód na najbliższy rok pobytu w Ameryce. Dodatkowo będziesz mieć pół dnia na zwiedzenie pięknego Nowego Jorku!