Zakres ubezpieczenia au pair 

Pełne ubezpieczenie podróżne — specjalnie dla naszych au pairs. 

Gdy wyobrażasz sobie siebie jako au pair w Stanach Zjednoczonych, nie myślisz o tym, że cokolwiek przykrego może Cię spotkać. Ale gdyby tak się stało, chcesz mieć pewność, że wszystko będzie dobrze i otrzymasz potrzebną pomoc.

Cultural Care zapewnia dostosowaną do indywidualnych potrzeb polisę ubezpieczenia podróżnego, aby nasze au pairs miały możliwie najlepszą ochronę podczas swojego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Jeśli będziesz potrzebować opieki medycznej lub ktoś z Twoich bliskich będzie chory, jak również w przypadku skradzionych rzeczy, możesz skontaktować się z całodobową infolinią dostępną ze Stanów Zjednoczonych i Twojego kraju.

Ubezpieczenie podróżne stworzyliśmy we współpracy z firmą ubezpieczeniową, aby zapewnić Ci spokój i ochronę na każdą okoliczność.

Opieka medyczna

Nieograniczone koszty w razie wypadku ub choroby*
Opieka medyczna w Stanach Zjednoczonych jest niezwykle kosztowna, dlatego też bardzo ważne jest, żebyś miał/-a pełne ubezpieczenie podczas swojego pobytu tam. Jeśli w czasie trwania programu au pair ulegniesz wypadkowi lub zachorujesz, ubezpieczenie zapewni Ci nieograniczoną opiekę medyczną. Koszt przeznaczony na opiekę wynosi więcej niż 100.000 dolarów, czyli to co oferują inne firmy ubezpieczeniowe.

Dostęp do najbardziej znanej sieci medycznej Aetna
Prawie milion lekarzy i szpitali w Stanach Zjednoczonych współpracuje z siecią Aetna, dzięki czemu masz dostęp do jednej z największych sieci medycznych w kraju.

Brak pokrywania kosztów przez pacjenta
Gdy rozpoczynasz leczenie u lekarza należącego do sieci Aetna, nie pokrywasz z góry kosztów leczenia. Zamiast tego rachunek zostanie przesłany do agenta ds. roszczeń ubezpieczeniowych i jeśli leczenie jest objęte polisą, zapłacisz tylko 35 dolarów.

Ubezpieczenie sportowe — obejmujące nawet sporty ekstremalne
Jeśli planujesz nadal uprawiać swój ulubiony sport w Stanach Zjednoczonych lub spróbować czegoś nowego, rób to śmiało! Będziesz w pełni ubezpieczona/-y.

*Oferta zawiera wykluczenia i ograniczenia

Ubezpieczenie podróżne

Ubepieczenie na całym świecie
Jako Cultural Care au pair jesteś ubezpieczona/-y nawet podczas podróży poza Stany Zjednoczone (wykluczając Twój kraj pochodzenia).

Pokrycie kosztów dla Twojej rodziny w przypadku kryzysowych sytuacji
Jeśli podczas Twojego pobytu w Stanach Zjednoczonych dotknie Cię poważna choroba lub wydarzy wypadek, dwóch członków Twojej rodziny będzie miało zapewniony przelot i zakwaterowanie, aby być blisko Ciebie.

Podróż do domu w nagłych wypadkach
W przypadku śmierci lub poważnej choroby członka najbliższej rodziny ubezpieczenie pokrywa Twój przelot do kraju i powrót do Stanów Zjednoczonych.

Trzynasty miesiąc podróży
Jeśli skorzystasz z trzynastego miesiąca podróży w Stanach Zjednoczonych, nadal będziesz w pełni ubezpieczona/-y (w przeciwieństwie do ofert innych agencji).

Ochrona prawna i ochrona własności

Ochrona własności
Ubezpieczenie obejmuje także cenne rzeczy osobiste i pieniądze. Kradzież lub zniszczenie własności jest pokrywane do kwoty 5000 dolarów.

Ubezpieczenie od odpowiedzialności i ochrona prawna
W przypadku gdy zniszczysz czyjeś mienie i będziesz musiał/-a zapłacić za wymianę lub naprawę, możesz zgłosić ten wypadek w ramach odpowiedzialności osób trzecich. Ubezpieczenie obejmuje również pomoc prawną.